Spor Salonunuzu Projelendiriyoruz

Spor Salonunuzun ihtiyaçlarını Prowellness, Profitness, BH Fitness ve Diesel Fitness Ekipmanlarıyla karşılıyoruz.

Toptan Profesyonel spor aletleri alımınızda avantajlı fiyatlar sunuyoruz.

Sporvebiz ekibi olarak en önemli hedefimiz müşterilerimizin beklentisini öngörebilmek. Size ve hedeflediğiniz kitlenize özgü proje seçenekleri sunuyoruz. 1997 yılından beri gelen tecrübemizi paylaşıyoruz.

Proje ekibimize çok güveniyoruz çünkü referanslarımız bize güvenmemiz gerektiğini hatırlatıyor.

Tamamıyla planlanmış tasarım ve proje yönetimi ile sizlerin huzuruna çıkıyoruz.

Kişisel beklentilerinize göre Spor Salonunuzu şekillendiriyoruz. Standart bir Fitness Salonu açmak mı istiyorsunuz, Cross-Fit salonu mu ? Yoksa evinizi spor salonuna dönüştürmek mi ? Hepsi için önerilerimiz var;

* Müşterilerinize maksimum egzersiz imkanını yaratmak için nasıl bir alana ihtiyacınız var? Bize yerinizi anlatın, bir kaç fotoğraf gönderin. İsteklerinizi gözeterek biz size önerilerde bulunalım.

* Fitness Salonlarında ayna kullanımı iç tasarımda yasal bir zorunluluktur. Ayna yardımıyla mekanın daha büyük gözükmesi ve ışığın uygun kullanılması gibi detaylarda size desteği biz verelim.

* Fitness Salonu açmak kolay, farklılaşmak ise o kadar kolay değil. Müşterileriniz karşısında size avantaj getirecek yaratıcı fikirler istemez misiniz? O halde yaratıcı ekibimizle tanışın ve bize bir e-mail gönderin.

* Müşterilerinize sıcak bir karşılama sağlayacak ilk intiba her zaman önemli olmuştur. Eğer isterseniz size rengarenk zemin seçenekleri de sunabiliriz.

* Zemin, duvar ve makinalar arasındaki renk uyumuyla müşterilerinize yepyeni bir bakış açısı mı kazandırmak istiyorsunuz? O halde ticari ürün yelpazemize bir göz atmanızı rica edeceğiz. Renk uyumsuzluğu yaşamanızı istemeyiz.

* Siz bize en sevdiğiniz rengi söyleyin biz size seçeneklerimizi sunalım. Favori renginiz kırmızı olabilir mi? O halde Prowellness’ın Elegant ve Powerline serilerinin çok şık duracağına inanıyoruz. Eğer renginiz sarı diyor ve sarı renk ağırlıklı bir spor salonu tasarımı düşünüyorsanız size Prowellness Powerline önerisini getireceğiz.

* Şık ve asil bir duruş ile sadelik arıyorsanız BH Fitness TR Serisi, Prowellness Deluxe serisi ve Prowellness Basic Line arasında bir seçime ne dersiniz?

* Yeni sürpriz makina serimiz ise yolda. Simsiyah bir tasarım harikası geliyor. Seçeneklerimiz gittikçe artıyor. Büyüyen ekibimizin geniş ürün gamına yakından göz atmak isterseniz sizleri showroom’umuza bekleriz.

* Fitness Salonlarını farklılaştıran bir diğer özellik ise güvenlik sistemleridir. Biz bu konuda da destek veriyoruz. Kartlı geçiş sistemleri, güvenli dolaplar ve diğer sistemler ile ilgili yönlendirmelerde bulunuyoruz.

* Fitness Center‘ınızın alanı mı dar? Değerlendiremediğiniz boşluklar mı var? En ufak bir yer kaybı yaşamanızı istemeyiz. Bu yüzden olası probleminizin çözümü bizde. Öncelikle sizden projenizi rica ediyoruz ve sonrasında 3D ürün yerleştirme sistemimizle size bir ön görü sağlıyoruz.

Daha önce de dediğimiz gibi, iç dizayn tasarımını arzu ederseniz bize bırakabilirsiniz.

Fitness salonu projelendirme çalışmalarımızda 3D ürün yerleştirme tekniğini kullanıyoruz. Müşterilerimize proje bazlı verdiğimiz hizmetleri kısaca derleyip bazılarını aşağıda sıraladık:

Spor salonu açılacak mekana ait proje üzerinde 3D ürün yerleştirme

– Spor salonu açılacak mekanın metrekaresine uygun ürün seçimi ve proje üzerinde yerleştirme

– Spor salonu açılacak mekanın büyüklüğüne ve şekline göre en optimum şekilde nasıl kullanılabileceğine dair öneri ve buna göre spor aleti seçimi

– Deneyimli ekibimizin fitness salonu açılacak mekanı incelemesi ve önerilerde bulunması

– Profesyonel ekibimizin spor salonu açılacak mekan seçim sürecine yol gösterip örnek proje hazırlaması

Diyelim projemiz dahil her şeyi tamamladık. Geriye almamız gereken bir takım resmi izinler kalıyor.

Spor salonu açarken yapılması gerekenler nelerdir? Spor salonu için alınması gereken izinler nelerdir? gibi sorularınız için size bir kaç makale hazırladık. Bunun için sizi buraya tıklayarak blogumuza davet ediyoruz.

Eğer karşılıklı görüşmek ve detaylı bilgi almak isterseniz info@sporvebiz.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.