GENEL ŞARTLAR

Web sitemizde yayınlanan ürünlerin resimleri ve tanıtım yazıları, kullanılan logolar, web tasarımı, ürün kodlama ve telif hakları SPORVEBİZ’e ve temsil ettiği veya teknik destek aldığı kuruluşlara aittir.
Sitede yayında bulunan ürün resim ve açıklamaları sadece bilgi edinmek içindir. Hiçbir şekilde kopyalanamaz. Kesinlikle ticari amaçla kullanılamaz.

İADE ŞARTLARI

SPORVEBİZ olarak almış olduğunuz ürünlerden en iyi performansı almanızı bekleriz. Ancak almış olduğunuz üründe herhangi bir kusur olduğu takdirde aşağıda belirtilmiş olan iade şartlarının uygulanması gerekmektedir.

Almış olduğunuz üründe, ürün kaynaklı hata var ise; ürünü satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde; orijinal ambalajında ve gönderim kutusunda, garanti belgesi, fatura, tüm evrakları olmak kaydı ile iade edebilirsiniz.

Belirtilmiş olan kusurlar firmamız tarafından onaylandıktan sonra ürünün birebir değişimi yapılacak ya da ürün bedeli iade edilecektir.

Ürünlerimiz güvenli bir şekilde paketlendikten sonra kargo şirketine teslim edilir. Kargo firması kaynaklı hatalardan dolayı ürüne gelebilcek zararlardan kargo firması sorumlu tutulur.

NASIL İADE EDİLİR ?
E-mail  göndermiş olduğumuz sipariş onay formunda belirtilmiş  Sipariş no.sunu belirterek üründe bulunan kusuru açıklayıcı bir e-mail yazmanız yada bize telefon veya faks ile ulaşmanız gerekmektedir.
İade takibi sipaiş numaranızla yapılacak olup,ürünü orijinal ambalajında, garanti belgesi, faturası  ve ürüne ait dökümanlarla birlikte paketleyip aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir.

BARBAROS MAH. BEGONYA SK. NİDA KULE 1/2 BATI ATAŞEHİR -İSTANBUL
Tel:0 216 372 32 85
E-mail: info@sporvebiz.com

Takip edilebilir bir kargo şirketi ile ürünü göndermeniz tavsiye olunur. Sürat Kargo ile yapılan iadeler ücretsizdir. Unutmayın ki SPORVEBİZ  kusuru onaylayıp size paranızı ödeyinceye kadar ürünü SPORVEBİZ’e  ulaştırmak sizin sorumluluğunuzdadır.

ARIZA VE İADE İŞLEMLERİ

Tüketici hakları gereğince aldığınız üründen cayma hakkınız 7 (yedi) gün ile sınırlandırılmıştır. Bu süre zarfında hiç bir mazeret belirtmeden (kolisi hasar görmemiş ve faturası ile birlikte) ürünün iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Faturasız ve 7 günü geçmiş iadeler tarafımızdan kabul edilmeyecektir. Ürünlerin ayıplı olması durumunda ise satın alındıktan sonra iade süresi 30 (otuz) gün ile sınırlandırılmış olup, yetkili servisin raporu doğrultusunda iade işlemini gerçekleştirilebilecektir. Bu durumda kargo ücreti satıcı tarafından karşılanacaktır. Bu süre zarfı dışındaki tüm ürünler bulunduğunuz ildeki yetkili servis ile görüşülerek tamir yoluna gidilebilir.

SPORVEBİZ bütün ürünlerini kurumsal yapıya ulaşmış firmalardan temin etmektedir. Müşterinin aldığı ürünlerde çıkacak olası sorun veya kusurlar SPORVEBİZ tarafından incelendikten sonra ürünün yenisi  müşteriye teslim edilecek, istenirse ürünün bedeli iade edilecektir. SPORVEBİZ gerek gördüğü takdirde hatalı ürünü üreticiye incelenmesi için gönderecektir. Üretici firma onay verdiği takdirde ürün yenisi ile değiştirilecek yada ürüne ödenmiş olan bedel iade edilecektir. Müşteri, ürünü, onayımızdan sonra  garanti belgesi, faturası dahil tüm evrakları ile orijinal ambalajında  SPORVEBİZ’a  göndermelidir. SPORVEBİZ’a geri iade olarak gönderilecek olan tüm ürünlerin  sevkiyat masrafları Müşteri’ye aittir. Sürat kargo ile yapılan iade işlemlerinde iade ücreti alınmaz. Seçilecek nakliye firmasının takip edilebilir olması önemlidir. Hatalı ürün, SPORVEBİZ’e ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluğundadır.

SİPARİŞ İPTALİ

Siparişinizi, telefon yoluyla ya da siparişlerim sayfasından aynı gün içinde iptal edebilirsiniz. Online sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz. 

GARANTİ ŞARTLARI:

Spor ve Biz de satılan ürünlerin tamamı sporvebiz.com güvencesindedir. Hatalı ürün tarafımızdan onaylandıktan sonra yenisi ile değiştirilecek veya ürüne ödenmiş olan bedel müşteriye iade edilecektir. Garantili ürünlerde garanti koşulları geçerli olacaktır. Üründe çıkabilecek sorunlar üretici firma tarafından onaylandıktan sonra aynı tutarda yeni ürün ile takas veya ödenen ücretin iadesi işlemleri geçerlilik kazanacaktır. Bünyemizde tamir-onarım merkezi bulunmamaktadır. Bu nedenle tamir-onarım için üretici firmaya gönderilecektir.Tamir süresi azami 30 iş günüdür.

TEKNİK SERVİS

Garanti süresini aşmayıp garanti kapsamında bulunan hatalı veya arızalı bir ürününüzle ilgili, Türkiye genelinde hizmet veren 114 adet teknik servisimizden size yakın olanıyla bizim aracılığımızla irtibata geçebilirsiniz. Bu şekilde ürününüzün onarılmasını organize ederiz.