Tüm Kategoriler

SEPETİM
+90 216 372 32 85 EN 0
Sporvebiz.com Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

1997 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, 2014 yılında Spor ürünleri online satışını gerçekleştirmek amacıyla, Sporvebiz.com olarak faaliyetlerini bilişim sektörüne taşımıştır. Firmamız, sahip olduğu sektör tecrübesi ve 20 yıldır edindiği geniş portföyü ile Türkiye genelinde sayısız spor tesisinin kurulumunu sağlamaya devam etmektedir. Faaliyete başladığımız 1997 yılından itibaren gittikçe artan sermaye, karlılık ve iş hacmini, kurumumuzun taşıdığı itibarın önemli bir sonucu olarak görmekteyiz. Sporvebiz.com olarak Türkiye'nin spor sektöründeki önder firması İnterspor'un grup şirketi olan SFA İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketini temsil etmekteyiz.

Misyonumuz:

Misyon bir işletmenin varoluş nedenidir, bizim varoluş nedenimiz ise; Türk insanına spor yapma alışkanlığını kazandırmak ve 1997 yılından bu yana gelen sektör tecrübemizi bilişim sektörüyle buluşturarak sahip olduğumuz geniş ürün gamını müşterilerimize online platformda sunmaktır.  Fitness sektöründe ülkemizin lider firması İnterspor’un, tedarik, lojistik ve en önemlisi ülke genelinde 114 noktada bulunan güçlü servis ağı desteğini  alan firmamızın önceliği, müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst düzeye taşımaktır.

Vizyonumuz:

Vizyonumuz, Türkiyedeki en geniş ürün portföyüne sahip online spor alışveriş noktası olarak Spor malzemelerine yönelik ihtiyaç olduğunda insanların zihninde yer etmektir. Kalite yönetimimizle; çevre, sağlık ve güvenliği her zaman ön planda tutarak maksimum müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek hedefimizdir.

Pro Fitness Pro Fitness Pro Fitness Pro Fitness Pro Fitness Pro Fitness Pro Fitness Pro Fitness Pro Fitness Pro Fitness Pro Fitness
Web Tasarım GLOBAL MEDYA