Biz Kimiz?

1997 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, 2014 yılında Spor ürünleri online satışını gerçekleştirmek amacıyla, Sporvebiz.com olarak faaliyetlerini bilişim sektörüne taşımıştır. Firmamız, sahip olduğu sektör tecrübesi ve 20 yılı aşkın süredir edindiği geniş portföyü ile Türkiye genelinde sayısız spor tesisinin kurulumunu sağlamaya devam etmektedir. Faaliyete başladığımız 1997 yılından itibaren gittikçe artan sermaye ve iş hacmini, kurumumuzun taşıdığı itibarın önemli bir sonucu olarak görmekteyiz. Sporvebiz.com olarak, 110 yıllık bir geçmişe sahip İspanya’nın BH Fitness markasının Türkiye distribütörlüğünü temsil etmekteyiz.

Misyonumuz:

Misyon bir işletmenin varoluş nedenidir, bizim varoluş nedenimiz ise; Türk insanına spor yapma alışkanlığını kazandırmak ve 1997 yılından bu yana gelen sektör tecrübemizi bilişim sektörüyle buluşturarak sahip olduğumuz geniş ürün gamını müşterilerimize online platformda sunmaktır. İnterspor’un, tedarik, lojistik ve en önemlisi ülke genelinde 114 noktada bulunan güçlü servis ağı desteğini  alan firmamızın önceliği, müşterilerimizin hem satış öncesi hem de satış sonrası memnuniyetlerini en üst düzeye taşımaktır.

Vizyonumuz:

Vizyonumuz, Türkiyedeki en geniş ürün portföyüne sahip online spor alışveriş noktası olarak Spor malzemelerine yönelik ihtiyaç olduğunda insanların zihninde yer etmektir. Kalite yönetimimizle; çevre, sağlık ve güvenliği  her zaman ön planda tutarak maksimum müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek en önemli hedefimizdir.