PAKET 5

Peşin Fiyatı 185.000 TL KDV DAHİL

Orta düzey kalitede olup aynı zamanda ekonomik fiyatlı fitness ekipmanlarımızdan hazırladığımız ürün paketimizdir. Paket 5 ile spor alanınızda en ekonomik şekilde maksimum verimi almayı hedefliyoruz. Bu paketimiz; toplu konut alanları, okul ve şirketlerin etkinlik alanları vb. alanlar için düşünülerek hazırlanmıştır.

Paket 5’de; koşu bantları, kondisyon bisikletleri, vücut geliştirme istasyonu, sehpalar, serbest ağırlıklar ve grup egzersiz ekipmanları yer almaktadır. Yer alan ürünler Profitness markamıza ait profesyonel ürünlerden ve Dynamic markasına ait ev tipi ürünlerden oluşmakta olup ortak kullanım alanınıza uygundur.

Paket 5 içeriğinde yer alan ürünler toplamda 35 m² ‘lik fiziki alanı kaplamakta olup 60 m² ile 80 m² civarı büyüklükteki profesyonel spor alanlarında azami yeterlilik sağlayacaktır.

Paket 5 içeriğinde yer alan ürünler için kullanıcıların talepleri doğrultusunda değişiklik yapılabilmektedir. Dilerseniz ürün çeşitlendirmesi yaparken üst segment makine gruplarımız ile de seçenekler sunabiliriz.

Paket 5’de yer alan ürünlerin fiyatı peşin ödeme karşılığına göre fiyatlandırılmıştır. Dilerseniz vadeli seçeneklerimiz de mevcut olup peşin fiyat üzerine vade farkı ekleyerek sunacağımız vadeli seçeneklerimizi öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı 2 yıl garantili ve stoklu olup, nakliye ile kurulum da firmamız tarafından yapılacaktır. Türkiye genelinde yer alan 114 teknik servisimiz ile size her yerde servis imkanı sunabilmekteyiz.

Not: Yurt dışı fiyatlarımız ile ilgili lütfen bize ulaşınız.

Ürünlerin detaylı teknik özelliklerini incelemek için lütfen aşağıdaki linkleri takip ediniz.

Profitness Koşu Bantları için buraya tıklayınız

Profitness Kondisyon Bisikletleri için buraya tıklayınız

Bench Line Sehpaları için buraya tıklayınız

Ağırlık ve Dumbbell için buraya tıklayınız

Paket 5 Ürün Listesi :

1 adet Profitness 3 HP AC koşu bandı

1 adet Prowellness 8350 U Dikey Bisiklet

1 adet Prowellness 8350 D Eliptik Bisiklet

1 adet Voit Ağırlık İstasyonu

1 adet Prowellness BL 130 Multi Adjustable Bench

1 adet Prowellness BL 150 Roman Chair

1 adet Dynamic Mekik Sehpası

1 adet Voit Dumbbell Sehpası

1kg, 2kg, 3kg, 4kg, 5kg, 6kg, 8kg Voit Neopren dumbbell seti

2 adet 1.5 cm Mat Egzersiz minderi

2 adet Pilates topu 65cm.

Related projects